4 Temmuz 2012 Çarşamba

Bitti... Bitti... {10}Geçen resimleri karıştırırken buldum bu fotoğrafı. Türkiye'deyken bitirdiğim son ürünler... Bakalım neler varmış.

1- Natur Vital Şampuan: bu şampuanı çok seviyordum ama burada ne yazık ki yok. Keşke olsa...

2- Dalan d'Olive Saç Kremi: Kuru yıpranmış saçlar için kurtarıcı gibi bir şey bu. Tabi burada yine bulamayacağım.

3- Şelale Gül Suyu: Cildim için arada toniklere mola verip gül suyu kullanıyordum. Bu koca şişeyi bitirmişim.

4- IOPE Softener ve Emulsion: Çok memnun kaldığım bir seri... Elimdeki ürünler bitsin bu serinin tam boyunu alabilirim.

5- Rexona Roll-On: Bu ürün favorilerim arasındaydı ama Rexona markasını hayvan deneyleri nedeniyle artık kullanmamaya çalışıyorum.

6- DHC Deep Cleansing Oil: Bu ürüne bayıldım. Deneyeceğim bir sürü marka olmasa kesinlikle tekrar alırım.

7- Nivea Double Effect. Bu ürünü de çok seviyordum ama hemen bitiriyorum. Dayanmıyor bana.

8- Oriflame Clarifying Scrub: Bu ürünün yazısını yazmıştım. Hafif bir temizleyici ama çok beklentiyle yaklaşmamak lazım.

9- Selesta El Kremi: Bu ürün bir alışverişim sırasında hediye edilmişti. Kokusu çok güzel, yapısı da ne çok yoğun ne de cıvık...  

10- Amy Duş Jeli: Bu ürünü alalı bir sene oldu sanırım ama çok bereketli çıktı, yeni bitirebilmiştim. Üstelik ailemde kullandı. Kesinlikle tavsiye ederim. Başta pahalı gibi geliyor ama kesinlikle hak ediyor.

Sizin son bitirdiğiniz ürününüz ne marka?

 

2 yorum:

  1. Tatlım ben de senin gibi hayvanlar üzerinde deney yapan firmaları araştırıp, bir daha onlardan ürün almama kararı aldım. Ne yazık ki Nivea ve Loreal başı çekiyor. En çok da MAC'e üzüldüm. Bu kadar popüler bir marka, Çin piyasasına girecem diye niye böyle zalimce birşeyi onaylar anlayamıyorum. Bu arada IOPE ürünlerini tavsiyenle ben de denemek istiyorum. Ama tabi bu kozmetik yasağı sona ererse!

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Duyarlı olmak gerekiyor ama neresinden tutsam elimde kalıyor bu mesele. Ya deneme ya da üretim aşamasında hayvan denekler kullanıyorlar. IOPE ürünlerini denedikçe yorumlarımı yazacağım. Teşekkürler...

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...