29 Kasım 2015 Pazar

Natural Herbs Çay Ağacı & Keratin Şampuanı ve Saç Kremi

Nature Vital ürünleri, Türkiye'deyken sürekli kullandığım, memnun kaldığım ve favorim olan markalardandı. Amerika'ya gittiğim dönemde ara verdim mecburen. Sanırım orada satışları bulunmuyor. Ben bulunduğum iki yıl içinde ne marketlerde, ne de özel ürünler satan mağazalarda gördüm.

Bu markanın ürünlerini deneyip, beğenenler için benim deneyip memnun kaldığım ve kesinlikle tavsiye edeceğim bir markayı daha size tanıtmak istiyorum. Natural Herbs markası Prestige grubunun bir üyesi ve bu ürünlerde paraben ve boya gibi vücuda zararlı kimyasallar kullanılmıyor. Üstelik bir güzel yanı da bu ürünlerin tamamen "Made in Turkey" olması...

Saçlarımın dipleri yağlı, uçları kuru olduğu için ben şampuan olarak yağlı saçlara önerilen çay ağacı özlü olanını tercih ettim. Saç kremi olarak da zaten tek çeşit bulunuyor. Bu nedenle başka seçeneğim yoktu.

Gelelim benim yorumlarıma;


Natural Herbs Çay Ağacı & Keratin Şampuanı: Çay ağacı şampuanı tahmin ettiğim üzere saç diplerimdeki yağlanmayı dengeledi/azalttı. İçerisinde keratin bulunduğu için saçlarımın onarımında yardımcı oldu. Ben çok sık düzleştirici kullanan biriyim. Malum dalgalı saçlarım var. Bu nedenle bu şampuanın bana onarım konusunda ihtiyacıma karşılık verdiğini düşünüyorum.

Natural Herbs Saç Kremi: Saç kreminin kokusuna ise BA-YIL-DIM. Şeftali-kayısı arası çok güzel beni benden alan bir koksusu var ürünün. Saçlarımın çabuk çözülmesini ve kolay taranmasını sağladı. Elektriklenmeyi azalttı. Daha ne olsun...

Bu ürünleri nerelerde bulabilirsiniz?

İstnbul, Ümraniye T-Shop,

Ankara Berrak Parfümeri, Pino Parfümeri,

Natural Herbs grubu benim favori saç bakım ürünlerim arasına girdi. Tavsiye eder miyim? Kesinlikle bir şans vermelisiniz.

Bu markanın ürünlerini daha önce kullanan var mı aranızda? Nasıl buldunuz?
 

1 yorum:

  1. Hiç kullanmadım bu ürünleri saçlarımda aynı senin gibi dipler yağlı uçlar kuru o kadar çok şampuan kullandım ki en uçuk fiyatlısından en uygununa kadar hiç biri hayatımın şampuanı olamadı :/ Bide bunu denerim belki :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...