25 Aralık 2010 Cumartesi

Kore Dizileri Sabah'ta!Bugün gazetede gördüğüm bu haber beni öyle heyecanlandırdı ki anlatamam. Kore dizilerinin farkına sonunda birileri vardı.

Sabah gazetesinin Cumartesi ekinde Güney Kore dizileri incelenmiş. TRT'de yayınlanan Kore dizilerinin ne kadar beğenildiğinden ve izleyicinin yeni diziler için ne kadar bastırdıklarından bahsedilmiş.

Koreafans gibi benim de takip ettiğim siteleri de yazıda belirten Fisun Yalçınkaya Türk televizyonlarında yayınlanan en beğenilen Kore dizilerini de yazısında yayınlamayı unutmamış. En çok hanedanlık dizilerini içeren yazıda Kore'nin tarihi geçmişinden de bahsedilmiş.

Umarım TRT daha fazla diziyi bünyesine alır ve Kore dizilerinden daha fazla gazetede farklı haberler çıkar. Ümitle bekliyoruz. Yazının tamamı için tık!!!

Haber: Fisun Yalçınkaya Sabah Gazetesi

4 yorum:

 1. Arkadaşlar bu haftasonu sabah gazetesinde Kore Dizileri ve Korea-fans ile ilgili bir haber çıkacaktır bilginize. Cumartesi veya sabah olup olmadığını bilmiyorum ama çıkacağını biliyorum. Fisun Yalçınkaya, siteden arkadaşlarla röportaj yaptı.

  YanıtlaSil
 2. Sabah gazetisini zaten düzenli takip ediyorum. Bunu hatırlatmanız çok iyi oldu. Mutlaka bakacağım. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 3. trt önce önyargılarını kırsın dizi çok ama trtde sansür de çok gong dizisi 21. bölüm, bilen anladı!

  YanıtlaSil
 4. Zaten ne geliyorsa başımıza bu ön yargılardan geliyor. Yeter diyorum ya...

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...